Menu
Sepetteki Ürünler

Kargo Bilgisi

Kargo ve Taşıma Bilgileri


Siparişim elime ne zaman ulaşır?

yedektevar.com sitemizden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Sipariş onayının, uygun şekilde gerçekleşmesi halinde, siparişler, kargoya teslim edildikten sonra en geç 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Kargo şubesi olmayan yerlerde teslimat süresi uzayabilir.


Hafta sonu Siparişleri

Hafta içi 16:30'den sonra verilen siparişler, ertesi gün, cumartesi 10.00'ten sonra verilen siparişler ise pazartesi günü işleme alınır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.


Stok Sorunları


Verdiğiniz siparişlerde, stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.


Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Taksi durağının yanından girince üçüncü sokak vs.)


Kargo Ücretleri

Kargo ücretini ALICI ÖDER.